Hizmet Bölgemiz

Prefabrik 17 Çanakkale ‘Çanakkale ve tüm ilçelerinde Çelik ev (Çelik konstriksiyon) ve Prefabrik yapı olarak hizmet vermektedir’

Çanakkale Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri ile İlgili Her Şey !

Çanakkale, Türkiye’nin kuzeybatısında Avrupa ve Asya kıtalarını birbirinden ayıran ve kendi adını taşıyan Boğaz’ın iki yakasında kurulmuş bir ilimizdir. Avrupa ve Asya’da toprakları bulunan Çanakkale, Edirne, Tekirdağ ve Balıkesir il sınırları ile çevrilidir. İl sınırlarına; Ege Denizinde Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada ile Bozcaada ve Tavşan Adaları da girer.

Yüzölçümünün %55′i ormanlıktır. Kalan diğer alan çayır, mera ve tarıma elverişli arazi ile kaplıdır. Prefabrik konutlar her türlü iklim koşuluna ve hava şartlarına uyum sağlar ve Çanakkale ili için son derece uygun bir tercih olacaktır.

Prefabrik Evler, her yükseklikte kurulabilen, her türlü iklim koşuluna uyumlu, dayanıklı ve uzun ömürlü yapılardır. Ortalama elli yıl olarak biçilen ömrü gerekli bakımların gerekli zamanlarda düzenli olarak yapılmasıyla yüz yıla kadar çıkmaktadır. Kullanıcı, sahibi olduğu arazinin büyüklüğüne göre istediği boyutlarda, ister tek katlı prefabrik ev, ister iki katlı prefabrik ev olarak hızlı ve en ekonomik şekilde sahip olabilmektedir

Fabrikamızda dayanıklı malzemelerle üretilen prefabrik yapılarımız demonte şekilde evinizi yaptırmak istediğiniz alana taşınır. Tamamen sizin tercihlerinize göre yapılan çağdaş ve şık tasarımlı eviniz hızlı ve güvenli kurulumu sayesinde kısa sürede hazır hale getirilir. Demonte yapısı, zamanla istenilen değişikliklerin yapılabilmesine olanak vermektedir. Dahası demonte oluşu sayesinde gerektiği zaman evinizi taşıyabilme olanağı sunarak betonarme yapılardan ayrılır. Hafif ve esnek yapısı sayesinde de her türlü doğal afete karşı dayanıklıdır

Kullanıcının kişisel tercihlerine ve ihtiyacına göre arzu edilen şekilde tasarlanan ve üretilen prefabrik yapılar, pek çok amaç için uygun, güvenli ve ekonomik bir seçenektir. İş yeri, okul hatta hastane olarak dahi kullanılabilen prefabrik yapılar her iklim tipine ve doğa şartına uyumlu ve dayanıklı olmasıyla bilinir. Ayrıca doğa dostu malzemelerle üretildiğinden kurulacağı bölgenin doğal yapısına zarar vermemektedir.

Prefabrik Ev Çanakkale ile Yeni Bir Yaşam Alan

Çanakkale, doğal çevrenin giderek bozulup yok olduğu günümüzde; ülke nüfusunun % 25′ inin, ülke sanayisinin yarısından fazlasının bulunduğu Marmara Bölgesinde kentleşme ve sanayileşme baskısına direnebilen bir şehirdir.

Kentleşme ve sanayileşmenin ilerlemesiyle konut ihtiyacı artmıştır.Villa Prefabrik Evler, Çanakkale sakinleri için hem iş yeri hem de konut edinmek amacıyla en ideal tercih olacaktır.

Çağdaş tasarımlarla kullanıcının zevkine göre dizayn edilen Çanakkale Prefabrik Evler, ihtiyaca yönelik boyutlarda ve arzu edilen tarzda bir eve sahip olma olanağı sunarken bunun en ekonomik şekilde gerçekleşmesi avantajına da sahiptir. Üstelik demonte oluşu sayesinde evinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yere taşıma lüksünü de sağlamasıyla günümüzde tercih edilirliği hızla artan bir konut tipidir.

Prefabrik ev İstanbul, Prefabrik ev Diyarbakır gibi farklı şehirlerde de koşullar ne olursa olsun konforlu ve güvenli bir yapı olduğu kanıtlanmıştır.

Günümüzde Çanakkale Prefabrik Evler, nerede olursa olsun huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı isteyenlerin ilk tercihidir. Hem kişinin kendine ait arazisinde, tamamen kendi ihtiyaç ve arzularına göre tasarlanmış müstakil bir eve sahip olma, hem de bu lükse betonarme yapılardan çok daha ekonomik şekilde ulaşma şansı sunar. Üstelik demonte oluşu sayesinde evinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yere taşıma lüksünü de sağlamasıyla günümüzde tercih edilirliği hızla artan bir konut tipidir.

çanakkale prefabrik , biga prefabrik , lapseki prefabrik , bolayır prefabrik , umurbey prefabrik , ezine prefabrik , gümüşçay prefabrik , koruköy prefabrik , çan prefabrik , bayramiç prefabrik , gelibolu prefabrik , üvecik prefabrik , mahmudiye prefabrik , geyikli prefabrik , saltık mahallesi prefabrik , assos prefabrik , ayvacık prefabrik , yenice prefabrik , çanakkale prefabrik , biga çelik konstriksiyon , biga çelik ev , biga prefabrik ev fiyatları , lapseki prefabrik ev fiyatları , bolayır prefabrik ev fiyatları , bolayır prefabrik ev yapan firmalar , gelibolu prefabrik ev fiyatları , gelibolu prefabrik ev yapan firmalar , ezine prefabrik ev fiyatları , biga prefabrik ev yapan firmalar , çanakkalede prefabrik ev yapan firmalar , koruköy prefabrik ev yapan firmalar , koruköy prefabrik ev fiyatları , gümüşçay prefabrik ev fiyatları , mahmudiye prefabrik fiyatları , ayvacık prefabrik ev fiyatları , gelibolu prefabrik ev fiyatları , yapıldak prefabrik , yapıldak prefabrik ev fiyatları , salihler köyü , salihler prefabrik , bayramiç prefabrik ev yapan firmalar , bayramiç prefabrik ev fiyatları , ezine çelik konstriksiyon , çanakkale çelik ev , çanakkale çelik ev yapan firmalar , çanakkalede prefabrik ev , çanakkalede çelik ev , çanakkale 50 m2 prefabrik ev , çanakkale 2+1 prefabrik , bolayır prefabrik ev firmaları , bolayır çelik ev firmaları ,

E-Katalog

Proje detayları için kateloğumuzu inceleyin.

HEMEN ARA
YOL TARİFİ